Showing posts with label ADLX65NCC3A. Show all posts
Wednesday, April 13, 2016
Lenovo ADLX65SLC2A, ADLX65NCC3A, ADLX65NDC3A 65W AC Adapter
This item can fit Lenovo IdeaPad Yoga 11/13 Series Convertible Tablet
Input: AC100-240V
Output: DC20V 3.25A
Power: 65W
Connecter size: Square Yellow
Lenovo ADLX65NCC3A Laptop Ac Adapter Description:
IN STOCK: Usually ships in 1 business days after your order is placed.
Overload protection; Short circuit protection; Over temperature protection
Compact and lightweight design
CE, FCC, RoHS etc certified for safety
Perfect fitting and 100% satisfaction guaranteed!
Super-Long Standy Time Guaranteed! 12 month warranty, 30 Days Money Back!
Thursday, February 25, 2016
Lenovo ADLX65NCC3A laptop ac adapter 20V 3.25A 65W
New Replacement For Lenovo ADLX65NCC3A 20V 3.25A 65W AC Power Adapter With Power Cord
Replacement For Lenovo ADLX65NCC3A Adapter is rated at 20V 3.25A 65W.The high quality laptop charger for lenovo adlx65ncc3a provides your laptop with safe and reliable power.
Brand New Replacement For 65W 20V 3.25A Lenovo ADLX65NCC3A AC Adapter/Power Supply/Charger With Laptop Cord.